Złote Wrota 2: Królestwo Elei - Teaser

Mamy przyjemność zaprezentować teaser II części Złotych Wrót. Daje on przedsmak tego co zobaczymy na ekranie uruchamiając mod z pluginem DX11 oraz modem graficznym L'HIVER. Zapowiedź przedstawia wyspę Samoę, na której rozpoczniemy rozgrywkę. Nad główną lokacją - Eleą, wciąż trwają prace, czekajcie cierpliwie na nowe materiały!Napisał: Sentarion, dnia 2016-04-03 12:21 Komentarze (12)

Dzień Screena 2015

Od piątku do niedzieli na forum TheModders rozpoczął się Dzień Screena czyli wydarzenie podczas którego różne grupy modderskie i nie tylko prezentują swoje prace. W specjalnej ankiecie można oceniać ogólne wrażenie każdego projektu, poza tym jest konkurs na najlepszy screenshot. Zapraszamy do zapoznania się z projektami i głosowania, oczywiście nie zapomnijcie o ZW i obejrzyjcie nowe materiały:)

Dzień Screena 2015
Konkurs na najlepszy screenshot

Napisał: Sentarion, dnia 2015-12-12 11:32 Komentarze (2)

Nowe screeny i zmiana daty premiery

Dziś przedstawiamy porcję screenshotów z nowej lokacji, którą jest wyspa Samoa. W celu poprawy oprawy wizualnej zaimplementowaliśmy usprawnienie graficzne DX11 oraz mod graficzny L'HIVER. W modyfikację będzie można zagrać również bez nich. W związku intensywnym rozwojem projektu oraz pojawieniem się wielu ciekawych pomysłów i innowacji zdecydowaliśmy o przełożeniu daty premiery na termin bliżej nieokreślony. Dzięki temu będziemy spokojnie pracować i rozwijać projekt. W obecnym momencie jeszcze nie możemy zdradzić jakie dokładnie innowacje mamy na myśli, część z nich jest w fazie testów. Screenshoty pochodzą z wersji alpha gry, która jeszcze będzie udoskonalana.
Galeria

Napisał: Sentarion, dnia 2015-09-19 00:04 Komentarze (12)

stat4u