Nowe screeny i zmiana daty premiery

Dziś przedstawiamy porcję screenshotów z nowej lokacji, którą jest wyspa Samoa. W celu poprawy oprawy wizualnej zaimplementowaliśmy usprawnienie graficzne DX11 oraz mod graficzny L'HIVER. W modyfikację będzie można zagrać również bez nich. W związku intensywnym rozwojem projektu oraz pojawieniem się wielu ciekawych pomysłów i innowacji zdecydowaliśmy o przełożeniu daty premiery na termin bliżej nieokreślony. Dzięki temu będziemy spokojnie pracować i rozwijać projekt. W obecnym momencie jeszcze nie możemy zdradzić jakie dokładnie innowacje mamy na myśli, część z nich jest w fazie testów. Screenshoty pochodzą z wersji alpha gry, która jeszcze będzie udoskonalana.
Galeria

Napisał: Sentarion, dnia 2015-09-19 00:04 Komentarze (12)

Gameplay - Lasy Elei

Prace nad drugą częścią modyfikacji szybko idą naprzód! Dziś przedstawiamy gameplay z lokacji zwanej Lasami Elei. Pokazuje on fragment wielkich lasów Elei, nad którymi pieczę sprawuję leśnik Stern. Jednak przede wszystkim poznajemy nowego głównego bohatera. Jego imię to Morris, natomiast jego twarz może jeszcze ulec zmianie. Pojawiła się także nowa animacja pieczenia mięsa nad ogniem oraz tarcza. Korzystając z okazji składamy najlepsze świąteczne życzenia :)Napisał: Sentarion, dnia 2015-04-05 08:24 Komentarze (20)

Złote Wrota teraz jako Multiplayer

Dzięki nawiązaniu współpracy z grupą Złote Wrota Role Play otworzyliśmy oficjalny serwer Złotych Wrót! Od teraz każdy ma możliwość zagłębić się w świat modyfikacji wraz z innym graczami i wspólnie przeżyć niesamowite przygody.

Więcej informacji w zakładce multiplayer
Zapraszamy także na forum Złotych Wrót Multiplayer.

Napisał: Sentarion, dnia 2014-12-13 10:30 Komentarze (14)

stat4u