Stan prac nad II częścią Złotych Wrót

W ostatnim czasie sporo osób dopytuje się o stan prac i dlaczego nie publikujemy nowych materiałów. Otóż od jakiegoś czasu prace nad modem idą bardzo powoli gdyż część teamu zajęła się pracą nad własną grą 2D (na razie nic więcej nie możemy ujawnić), a pozostała część zajęła się własnymi sprawami... Mimo to garstka zapaleńców ocalała i będzie powoli kończyła drugą część. Trzymajcie za nas kciuki! Screenshot z wyspy Samoa:
Screenshot

Napisał: Sentarion, dnia 2016-07-19 15:45 Komentarze (32)

Złote Wrota 2: Królestwo Elei - Teaser

Mamy przyjemność zaprezentować teaser II części Złotych Wrót. Daje on przedsmak tego co zobaczymy na ekranie uruchamiając mod z pluginem DX11 oraz modem graficznym L'HIVER. Zapowiedź przedstawia wyspę Samoę, na której rozpoczniemy rozgrywkę. Nad główną lokacją - Eleą, wciąż trwają prace, czekajcie cierpliwie na nowe materiały!Napisał: Sentarion, dnia 2016-04-03 12:21 Komentarze (12)

Dzień Screena 2015

Od piątku do niedzieli na forum TheModders rozpoczął się Dzień Screena czyli wydarzenie podczas którego różne grupy modderskie i nie tylko prezentują swoje prace. W specjalnej ankiecie można oceniać ogólne wrażenie każdego projektu, poza tym jest konkurs na najlepszy screenshot. Zapraszamy do zapoznania się z projektami i głosowania, oczywiście nie zapomnijcie o ZW i obejrzyjcie nowe materiały:)

Dzień Screena 2015
Konkurs na najlepszy screenshot

Napisał: Sentarion, dnia 2015-12-12 11:32 Komentarze (2)

stat4u