Nowe screeny i soundtrack

Prace nad modyfikacją wciąż trwają, a dziś przedstawiamy nowe screenshoty wraz z muzyką, którą będzie nam towarzyszyć podczas eksploracji Elei nocą.


Napisał: Sentarion, dnia 2018-05-14 21:09 Komentarze (4)

Popiołak, ogr i żółw - gameplay

W nowym gameplayu zobaczycie stwory, które pojawią się w drugiej części Złotych Wrót: popiołaka znanego z Risen 1 (podpiętego pod szkielet animacji trolla), ogra z Gothic 3 (podpiętego pod szkielet animacji orka) i żółwia. Dodatkowo zaimplementowaliśmy umiejętność sprintu (na razie jeszcze bez paska wytrzymałości). Całości towarzyszy muzyka z Gothic 3, jednak rozpoczęliśmy prace nad własnym soundtrackiem i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne utwory

Link do filmu

Napisał: Sentarion, dnia 2017-01-06 16:28 Komentarze (25)

Pancerz gwardzisty Elei

Dziś prezentujemy zupełnie nowy, wykonany od podstaw pancerz gwardzisty Elei. Został on wymodelowany na specjalne zlecenie, dzięki wpłacanym przez Was środkom :) Miecz, który oglądamy na filmie, również będzie dostępny w grze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i prosimy o więcej :) Pancerz oglądamy w Khorinis, którego jednak nie będzie w II części Złotych Wrót. Stolica Elei jest jeszcze w trakcie prac. Zbroja jest wzorowana na pancerzu z Dark Messiah of Might & Magic.
Wesprzyj projekt
Link do filmu

Napisał: Sentarion, dnia 2016-12-17 09:25 Komentarze (6)

stat4u